Orzax İlaç, 2004 yılında eczacı, hekim ve yatırımcıların bir araya gelmesi ile sağlık alanında tüketicilere katkısız ve doğal içerikli ürünler sunmak üzere kuruldu.

Mesleki olarak yılların getirmiş olduğu bilgi ve birikim ile üretilen ilk ürünler 2005 yılında piyasaya sürüldü. Bu ürünleri, alanında yenilikçi ve öncü ürünler takip ediyor.

Aradan geçen yıllar içerisinde ürün portföyümüzü ve pazar payımızı genişleterek “Sağlığa Hediye” sloganımızla bugün 150’ye yakın ürün çeşidine ulaştık.

İnsan sağlığını destek amaçlı ürünlerimizi, son tüketiciye sunuyor olmanın bilinci ve sorumluluğu ile her zaman kaliteli ve doğal olanı sunmayı hedef olarak belirlerken, çalışmalarımızı bu doğrultuda gerçekleştiriyoruz.

Ürünlerimizde insan sağlığına zarar verecek ya da olumsuz etki edecek hiçbir bileşene yer vermiyoruz. Patentli ham madde kullanıyor ve helal kuralları çerçevesinde birleştiriyoruz.

Her gün yenilenen teknoloji ile üretim prosesimizi geliştiriyor, doğadan aldığımız ilhamla da yenilikçi ve özgün ürünler üreterek sağlığınıza hediye ediyoruz.

Kalitesinden emin olmadığımız hiçbir ürünü sizlere sunmuyor ve ürün kalitemizi üstün tutuyoruz.

Geçmişten geleceğe yürüdüğümüz bu yolda bize eşlik ettiğiniz için sizlere teşekkür ederiz.

Orzax İlaç olarak biz, sizin için her zaman alanında öncü ürünler üretmeye ve “Sağlığa Hediye” etmeye devam edeceğiz…

Vizyon ve Misyon

Orzax hakkımızda

Vizyonumuz

Kuruluşumuzdaki amacın gereklerini yerine getirerek; Türkiye pazarında yarattığımız değerler ile sürdürülebilir büyümeyi koruyan, rekabet gücü ile tercih edilen, güven duyulan, çevreye ve insana duyarlı bir OTC firması olmak.
İnovasyon odaklı girişimci ruhumuzdan güç alan güvenilir ekibimiz ile sektörde öncü besin takviyeleri üreterek, tüketicilerin ilk tercih ettiği OTC firması olarak edindiğimiz başarıyı; kalıcı kılmak ve farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamak.

Misyonumuz

Uzman kadromuzla doğru, güvenilir ve etik değerlere uygun; koruyucu, önleyici ve tedavide geleneksel kullanımı insanlık tarihi kadar eski olan doğal ürünleri bilimsel açıdan inceleyip, modern tıbbın imkanları ile geliştirerek insanlığın hizmetine sunmak.
İçinde olduğumuz sektör, şirkette çalışan insanlara hissettirdiğimiz bağlılık, faaliyet gösterdiğimiz toplumlar, ürünlerimizi satın alan tüketicilere karşı sahip olduğumuz hizmet kültürü ile insan hayatına değer katacak çözümler üreterek çözüm odağında bulunmak.

Kurumsal Değerlerimiz

Adalet

İşimizde ve ilkelerimizde hak ve adalet duygusu ile hareket eden bir aileyiz.

tutku ikon

Tutku

Her koşulda en iyisini yapabilmek adına yaptığımız işi seviyoruz.

insan odaklılık ikon

İnsan Odaklılık

Tüm enerjimizi insan hayatını iyileştirmeye adarız. Hem çalışanlarımız hem tüketicilerimiz hem de ürettiğimiz değerlerle dokunduğumuz tüm insanların mutluluğu ve gelişimi her zaman önceliğimizdir.

Yenilikçilik

Üretimlerimizi, çözümlerimizi ve iş modellerimizi sürekli geliştirir, bizi farklılaştıracak olanı buluruz.

Dürüstlük ve Doğruluk

Sözlerimize bağlı kalarak şirket için geçerli olan etik değerlerden ödün vermiyor, sözler ve davranışlar arasındaki tutarlılığı sağlayarak kurallara uyuyoruz.

sürdürülebilirlik ikon

Sürdürülebilirlik

Kesintisiz ve uzun vadeli başarıya önem verir, çevremiz için sorumlu davranırız.

İtibar

İtibarımızı her şeyin önünde tutarız.

Entelektüel Merak

Daha iyisini yapmak için sürekli gelişiminin farkındayız ve başkalarından her zaman öğrenilecek şeyler olduğunu kabul ederiz.

güven ikon

Güven

Daha ileri gidebilmek için oluşturduğumuz takım ruhu ile hareket ediyoruz.

Cesaret

Karar alabilmek, güçlüklerle yüzleşerek üstesinden gelebilmek, risk almak, anlaşmazlıkları çözüme kavuşturmak, farklılıklara değer vererek diğerleri için örnek olabilmek için birbirimize destek oluyoruz.

gönülden çalışmak ikon

Gönülden Çalışmak

Hedeflerimiz ve insan hayatına değer katacağına inandığımız projelerimiz için şartlar ne olursa olsun gönülden çalışırız.