Singapore Taste Awards

2019 yılında Paris’te gerçekleşen tatma testine katılarak; uluslararası alıcıdan, gazetecilerden ve yiyecek-içecek uzmanlarından oluşan jüri üyeleri tarafından Singapore Taste Awards’a layık görülen ürünlerimiz; Ocean Balık Yağı Şurup Portakal, Ocean Multi, İmunol, Day2Day The Collagen Beauty.

America awards gold

America Food Awards

2020 yılında Paris’te gerçekleşen tatma testine katılarak; uluslararası alıcıdan, gazetecilerden ve yiyecek-içecek uzmanlarından oluşan jüri üyeleri tarafından America Food Awards’a layık görülen ürünlerimiz; Ocean Balık Yağı Şurup Portakal – Limon – Karışık Meyve, Ocean Multi, İmunol, Ocean Propolis.

ITQI

2019 yılında Belçika merkezli Uluslararası Tat ve Kalite Enstitüsü’nün (ITQI) her yıl düzenlediği lezzet ve kalite ödüllerine İmunol Şurup ve Ocean Multi Şurup damgasını vurdu. “ITQI” tarafından bu ödüle layık görülen İmunol Şurup ve Ocean Multi Şurup’un tat ve kalite başarısı Brüksel’de 2 yıldızla taçlandırıldı.

London Awards

2020 yılında Londra’da gerçekleşen tatma testine katılarak; uluslararası alıcıdan, gaetecilerden ve yiyecek-içecek uzamnlarından oluşan jüri üyeleri tarafından London Awrds’a layık görülen ürünlerimiz; Ocean Balık Yağı, Şurup Portakal, Ocean Multi.

The One Awards

Marketing Türkiye tarafından düzenlenen, pazarlama ve iletişim sektörünün en prestijli ödülleri arasında yer alan The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri’nde art arda ikinci kez “Yılın En İtibarlı Gıda Takviyesi Markası” ödülünü aldık.

Eczacının Sesi Ödülleri

Takviye edici gıda ve eczacılık alanında 6620 eczacının oylarıyla belirlenen, Eczacının Sesi Ödülleri’nde 4 kategoride ödül kazandık. Eczacının Sesi Ödülleri’nde, Yılın Takviye Edici Gıda Firması ve En İyi Çıkış Yapan Firma ödüllerinine layık görüldük. Aynı zamanda gecede 2023 En İyi Eczane İletişim Ödülü, Kahramanmaraş’ta gerçekleştirdiğimiz Sarı Destek projesiyle de 2023 En İyi Sosyal Sorumluluk Projesi Ödülü’nün sahibi olduk.

Golden Pulse Awards

Sağlık ve iyi yaşam alanındaki başarılı çalışmaları ödüllendirerek sektörün gelişimine katkı sağlamayı amaçlayan Golden Pulse Awards’ta 3 kategoride ödüle layık görüldük.Day2Day The Collagen Mag Plus ürünümüzle Yılın En Başarılı Lansmanı / Re-Lansmanı Ödülü, Orzaks Akademi projemizleYılın En Başarılı Eczacı Eğitimi / Etkinliği Ödülü, Ocean ExtraMag ürünümüzle Yılın En Başarılı İlaç Dışı Ürünü Ödülü’nün sahibi olduk.