Eczacılar Orzaks İlaç’ı Onurlandırdı!

Orzaks İlaç olarak, Eczacının Sesi Ödülleri 2023’te 4 farklı ödüle layık görüldük.

15 farklı kategoride, seçici kurulun adaylığa uygun bulduğu 32 firma ve ürün yarıştı. Takviye edici gıda ve eczacılık alanında 6620 eczacının oylarıyla belirlenen, Eczacının Sesi Ödülleri’nde 4 kategoride birden ödül kazanarak başarılı çalışmalarımızı ödüllerle taçlandırmaya devam ediyoruz.

Eczacının Sesi Ödülleri’nde, Yılın Takviye Edici Gıda Firması ve En İyi Çıkış Yapan Firma ödüllerinine layık görüldük. Aynı zamanda gecede 2023 En İyi Eczane İletişim Ödülü, Kahramanmaraş’ta gerçekleştirdiğimiz Sarı Destek projesiyle de 2023 En İyi Sosyal Sorumluluk Projesi Ödülü’nün sahibi olduk.

7 Şubat akşamı DasDas’ta düzenlenen ödül töreninde Orzaks İlaç Pazarlama Direktörümüz Müge Turan, “En değerli paydaşlarımızdan olan eczacılarımızın oylarıyla 4 kategoride birden ödül almak büyük bir mutluluk ve gurur kaynağıdır. Orzaks İlaç olarak Ar-Ge’ye dayalı doğal ve yenilikçi ürünler ile liderlik ettiğimiz takviye gıda sektörüne katkı sunmaya gayret edeceğiz. Bizi bu ödüllere layık gören herkese teşekkür ederiz.” dedi.

Başta bizi destekleyen eczacılarımıza, ekip arkadaşlarımıza ve işimize duyduğumuz tutkuya katkıda bulunan herkese sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz. Toplum sağlığı için emek veren siz değerli eczacılarımızın daima yanındayız.