Golden Pulse Awards’tan Orzaks İlaç’a 3 ödül birden!

Orzaks İlaç olarak, sağlık ve iyi yaşam alanındaki başarılı çalışmaları ödüllendirerek sektörün gelişimine katkı sağlamayı amaçlayan Golden Pulse Awards’ta Yılın En Başarılı Lansmanı / Re-Lansmanı, Yılın En Başarılı Eczacı Eğitimi / Etkinliği ve Yılın En Başarılı İlaç Dışı Ürünü kategorilerinde ödül kazandık.

OTC sektöründeki 20 yıllık birikim ve tecrübemiz, Ar-Ge ve üretim gücümüz ile her yaş grubuna yönelik yaşam kalitesini yükseltecek, güvenilir besin takviyeleri üreten Orzaks İlaç olarak başarılarımızı taçlandırmaya devam ediyoruz. Bu yıl “Kalbini Ortaya Koy” çağrısıyla gerçekleştirilen Golden Pulse Awards’ta 3 ayrı kategoride ödül kazandığımızı duyurmaktan büyük gurur duyuyoruz.

Yılın En Başarılı Lansmanı / Re-Lansmanı Ödülü: Day2Day The Collagen Mag Plus
Yılın En Başarılı Eczacı Eğitimi / Etkinliği Ödülü: Orzaks Akademi
Yılın En Başarılı İlaç Dışı Ürünü Ödülü: Ocean ExtraMag

Orzaks İlaç Pazarlama Direktörümüz  Müge Turan, sektörün en değerli organizasyonlarından birinde 3 ödül birden almanın gururunu ve mutluluğu ile “Sektörün içinden doğan bir şirket olarak ‘Sağlığa Hediye’ mottosuyla Ar-Ge’ye dayalı doğal ve yenilikçi ürünler geliştiriyoruz. İşimiz sadece üretmek değil, üretirken bir parçası olduğumuz sektöre ve ülkemiz ekonomisine de katkı sunmaya gayret ediyoruz. Bu bakımdan Orzaks Akademi’nin ödüllendirilmesi bizlere ne kadar doğru yolda olduğumuzu işaret ediyor. Güçlü bir magnezyum desteği sunan Ocean ExtraMag ile Day2Day MagPlus için hazırladığımız re-lansman kampanyasının da ödülle layık görülmesi bizi çok mutlu etti. Emeği geçen herkese ve çalışmalarımızı ödüle layık gören tüm jüri üyelerine teşekkürlerimizi sunarız.” dedi.