Orzaks İlaç, The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri’nde 2 yıldır zirvede!

OTC sektörünün lider firması Orzaks İlaç olarak, Marketing Türkiye tarafından düzenlenen The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri’nde art arda ikinci kez “Yılın İtibarlısı” ödülünü aldık.

Marketing Türkiye dergisi tarafından bu yıl 9. kez düzenlenen The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri sahiplerini buldu. Takviye edici gıda pazarının lider firması Orzaks İlaç olarak, pazarlama ve iletişim sektörünün en prestijli ödülleri arasında yer alan The ONE Awards ‘ta Takviye Edici Gıda Ürünleri kategorisinde art arda ikinci kez “Yılın İtibarlısı” ödülüne layık görüldük.

Ödül sahipleri, Akademetre Research ve Strategic Planning’in 12 ilde toplam 1200 kişiyle yüz yüze gerçekleştirdiği “İtibar ve Marka Değer Performans Ölçümü” araştırması sonuçlarına göre belirlendi. The ONE Awards‘ta, 70 kategoride yıl içinde itibarını en çok artıran markalar ve bu başarının en büyük paydaşları olan reklam, medya planlama ve halkla ilişkiler ajansları ödüllendiriliyor.

2022 yılında da aynı kategoride Ocean markamız ile ödüllendirilmiştik. Bu yıl da Yılın İtibarlısı Ödülü’nü kazanarak sektördeki başarılarımıza bir yenisini ekledik.

“Halkımızın beğenisini yansıtan ödüller ilham veriyor.”

Halk değerlendirmesi sonucu aldığımız ödüllerin anlamının büyük olduğunu vurgulayan Orzaks İlaç Pazarlama Direktörümüz Müge Turan, “Üst üste ikinci kez Yılın İtibarlısı Ödülü’nü almamız, tüm ekibimizin gösterdiği olağanüstü çaba ve özverili çalışmaların kalıcı sonucunu yansıtıyor. Orzaks’ın müşteri odaklı yaklaşımıyla yüksek kaliteli ürün ve hizmetlerinin sahada karşılığı olduğunu görmek işimize olan bağlılığımızı arttırıyor. Sektördeki etkileyici varlığımızı sürdürmek için en büyük ilham kaynağımız, halkımızın beğenisini yansıtan ödüller. Bizi bu değerli ödüle layık görerek güçlendiren herkese teşekkür ederiz.” dedi.